top of page
прей кавер.png

Pray to the Empty Wells 
(«Молися порожнім колодязям»)

"Pray to the Empty Wells" — книга, що вийшла з-під пера однієї з найупізнаваніших сучасних українських поеток, є першою збіркою віршів Ірини Шувалової в перекладах англійською. Вкорінена в українському фольклорі, поезія Шувалової поєднує традиційні мотиви з глибоким еротизмом та гострим чуттям природного ландшафту. У цій двомовній збірці подано вірші, в яких поетка працює з феноменом пам’яті саме як із природним, майже біологічним явищем.

 

Слова утворюють живі ризоми, складні кореневі системи, що поєднують між собою рядки всередині поезій і поезії всередині книги. Колодязі пам’яті залишаються порожніми недовго. Мова Шувалової переливається за вінця тексту і в простір реальності завдяки своїй багатій образності, насиченій тілесності і спроможності генерувати метафори, що відлунюють крізь простір і час, як молитви у камінних горлах старих криниць.

Для покупки ви будете перенаправлені на сайт Amazon

branch.png

Нагороди

branch.png

2020

Премія за найкращий переклад Американської асоціації українських студій

Почесна згадка

У цих блискучих перекладах голос авторки вабить нас своєю незбагненною силою, перехоплює нам подих і, здається, обіцяє більше ніколи нас не полишати.

Саша Даґдейл

branch.png

Відгуки

branch.png

Тут, як і в потойбічній поезії Олега Лишеги, ми віддаємо себе на поталу магії знайомих речей, дедалі виразніше відчуваючи як Природа — цілком свідома — дихає нам у спину.

Вірляна Ткач

Це прекрасна робота.

Ілля Камінський

Видавництво: Lost Horse Press; Bilingual edition

Кількість сторінок: 159

Мова: Англійська, Українська

ISBN-10: 099919948X

ISBN-13: 978-0999199480

bottom of page