top of page
ран кавер.png

Ран

Дебютна збірка Ірини Шувалової «Ран» — це невипадкова книга. Вірші у ній нагадують гобелени з тіней і світла, пташиних голосів і відлуння вітру, імен напівзабутих та імен ніколи не знаних. «Ран» витворено з живої матерії слова, тому кожен поетичний рядок тут б’ється і пульсує. Аби відчути цю безупинну наскрізну пульсацію, достатньо перегорнути першу сторінку.

2010

Літературний конкурс видавництва «Смолоскип»

перша премія в номінації «Поезії»

branch.png

Нагороди

branch.png

2010

Українсько-німецька премія імені Олеся Гончара

2011

Премія «Благовіст» 

найкращий дебют

Збагнути, що «РАН» - дебютна книжка молодого поета, мені важко. (…) Ірина Шувалова не губиться навіть в яскравому літературному оточенні: мені здається, що вирізняють її неймовірна щирість, гранична відвертість та неповторний тембр літературного голосу.

Сергій Батурин

branch.png

Відгуки

branch.png

Перша збірка молодої авторки, у якій, проте, яскраво заявляє про себе вже сформований непересічний поет. Здається, такого, як Шувалова, в українській літературі не робив іще ніхто. Туге й барвисте плетиво з вишуканого звукопису, несподіваних зорових образів і філософських питань.

Світлана Богдан

Метафори Ірини Шувалової можна бачити, їх можна відчувати, пробувати на міцність, гладити й стискати, розбирати на частини і знову формувати в один тугий м'ячик слів, емоцій і сутностей.

Тетяна Трофименко

Видавець: Смолоскип

Кількість сторінок: 144

Мова: Українська

ISBN: 9789661676229

bottom of page