top of page
каміньсадліс кавер.png

каміньсадліс

Назва книжки Ірини Шувалової «каміньсадліс» натякає на те, що різні субстанції в ній, як у реторті алхіміка, зливаються одна з одною, утворюючи щось нове. Люди у віршах збірки розпадаються на елементи, а світ речей несподівано озивається людськими голосами.

Усуваючи пробіли не лише між словами, а й між речами, авторка досліджує феномен пам’яті на її найглибших, найорганічніших рівнях, де рідні й чужі сплітаються кровоносними системами, як дерева корінням.

Для покупки ви будете перенаправлені на сайт Видавництва Старого Лева

2021

Літературна премія

«Літакцент року»

переможець у номінації «Поезія»

branch.png

Нагороди

branch.png

2021

Список «Найкращі

українські книжки 2020 року

за верcією ПЕН»

2021

Премія Львова — міста літератури ЮНЕСКО

Спеціальна відзнака

Море і небо цієї неповторної поезії, (…) мелос мови (…), непомильно відтворений і наново перевідчутий, свідчать про Ірину Шувалову як про першорядну українську поетку, наділену рідкісним даром віщувати правдиво і зворушувати до сліз.

Костянтин Москалець

branch.png

Відгуки

branch.png

Костянтин Москалець недарма називає авторку цієї книги жінкою-віщункою. (…) Гостре око поетки прозирає сутність до нутра, до «тельбухів».

Наталка Бельченко

Збірка Ірини Шувалової – тяглість та суміш декількох просторів: простору пам'яті, географічного простору, простору сновидінь. Велична, але водночас легка і прозора, мов мереживо, архітектурна конструкція готичного собору Всесвіту, в якому є місце для людей, дерев, бджіл, каменів, тіней, всі вони говорять тут на рівних, розповідають свою історію, що переплітається з історіями інших.

Ольга Брагіна

Видавець: Видавництво Старого Лева

Кількість сторінок: 288

Мова: Українська

ISBN: 978-617-679-793-7

bottom of page